FOTO. Lucrări de introducere a canalizării pe străzile Boiangiului şi Armaşului

HomeActualitate

FOTO. Lucrări de introducere a canalizării pe străzile Boiangiului şi Armaşului

  Compania de Apă Olt a demarat lucrările pentru introducerea reţelei de canalizare pe străzile Boiangiului şi Armaşului din Slatina. Compa

Strângere de fonduri în Parcul Tineretului, din Slatina, pe 26 aprilie, pentru cei doi copii cu autism crescuţi de o mamă singură
COVID-19: se închide bazinul de înot din Slatina
Vaccinare cu Pfizer şi Johnson în primul centru drive-trough din Slatina. Campania debutează vineri
Distribuie acest articol

Loading

 

Compania de Apă Olt a demarat lucrările pentru introducerea reţelei de canalizare pe străzile Boiangiului şi Armaşului din Slatina.

Compania de Apă Olt continuă investițiile pentru extinderea și reabilitarea rețelelor de apă și canalizare, din municipiul Slatina, în cadrul proiectului cu finanțare europeană „Dezvoltarea infrastructurii de apă și apă uzată în județul Olt în perioada 2014-2020”. Astfel, începând de astăzi se lucrează la introducerea reţelei de canalizare pe alte două străzi din Slatina.

Au început lucrările pentru introducerea rețelelei de canalizare pe străzile Boiangiului și Armașului.

Ne cerem scuze pentru disconfortul creat, dar lucrările pe care le facem azi sunt pentru confortul și siguranța de mâine”, transmite Compania de Apă Olt.

Print Friendly, PDF & Email

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0